شرایط تبلیغات در این وب سایت

با عرض سلام 

قبل از هر چیز باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که گروه تبلیغاتی [پیام رسان و کارانۀ شاهرود-دامغان-سمنان] دارای سه  ابزار تبلیغاتی در طیف گسترده ای می باشد.
1- گروه پیام رسان و کارانه شاهرود- دامغان-سمنان که شما می توانید وارد آن شوید و  به بنر یا متن تبلیغاتی خود را به شکل رایگان در آنجا قرار دهید لینک گروه در قسمت ستون سمت راست همین وب سایت موجود است و شما می توانید با کلیک بر روی تصویر وارد وب سایت شوید.
2- کانال [پیام رسان و کارانه شاهرود- دامغان-سمنان] که شما بنر یا متن تبلیغاتی خود را را برای ما می فرستید و ما آن را  به صورت رایگان ئر کانال قرار میدهیم ولی بدون لینک و البته با اولویت تبلیغات هایی که از قبل دیگران برای ما ارسال نموده اند و در صف انتظار هستند؛ یعنی ممکنه شما مجبور باشید چند روز منتظر بمانید تا بنر تبلیغاتی شما در کانال قرار بگیرد.
3- وب سایت پیام رسان و کارانه شاهرود- دامغان-سمنان (http://jobs-shahrood.ir) که ما بنر یا متن تبلیغاتی شما رو به همراه لینک گروه یا کانال شما در هر مکانی که شما سفارش دهید  قرار میدهیم البته برای تبلیغات در وب سایت باید نسبت به مکان تبلیغاتی که انتخاب میکنید هزینۀ کمی بپردازید.

جدول هزینه های تبلیغاتی در این وب سایت به تفکیک مکان های تبلیغاتی آن متعاقبا خواهد آمد.

توجه:

تبلیغات ویژه برای کسانی که تبلیغات در وب سایت پیام رسان و کارانه شاهرود-دامغان-سمنان را انتخاب می کنند.

 1-کسانی که از تبلیغات وب سایت(پیام رسان و کارانه شاهرود-دامغان-سمنان) استفاده می کنند بلافاصله و بدون هیچ محدودیتی  بنر تبلیغاتی آنها در کانال و گروه(پیام رسان و کارانه شاهرود-دامغان-سمنان) قرار خواهد گرفت.

2- تبلیغات در وب سایت(پیام رسان و کارانه شاهرود-دامغان-سمنان ) هزینۀ بسیار پایین و نتیجۀ رضایتبخشی را برای شما به همراه خواهد داشت.

برای مثال اگر شما تبلیغات ستونی وب سایت رو انتخاب کنید با پرداخت(تنها 15 تا 20 هزارتومن)(یعنی هر 24 ساعت نمایش بنر تبلیغاتی شما به صورت مداوم فقط 2500 تومن) بنر تبلیغاتی شما همراه با لینک کانال یا گروهتان در وب سایت و کلیۀ ابزارهای تبلیغاتی ما به نمایش در خواهد آمد بنابراین بنر تبلیغاتی شما طی یک هفته نزدیک به 25000 بازدید در وب سایت ونزدیک به 10000هزار بازدید در دیگر ابزارهای تبلیغاتی و دیگر گروه های سطح استان(شاهرود-دامغان-سمنان-گرمسار) خواهد داشت. این در حالیست که برخی کانال های تبلیغاتی تنها برای کمتر از 10 ساعت نمایش تبلیغ شما نزدیک به 50000 هزارتومان از شما دریافت می کنند بنابراین انتخاب با شماست.


در ادامه به تبیین و توضیح بخش های تبلیغات این وب سایت می پردازیم.
وب سایت حاضر جهت تبلیغات کسب و کار شما همشهریان گرامی می باشد، لطفا برای اطلاع از قوانین وب سایت و نحوۀ ارسال بنر تبلیغاتی خود برای ما موارد زیر را مطالعه فرمایید.
این وب سایت از بخش های تبلیغاتی متنوعی طراحی گردیده است که بنابر درخواست شما و با توجه به قابلیت هر بخش، بنر تبلیغاتی شما در بخش مورد نظر قرار داده می شود بنابراین به توضیح هر بخش می پردازیم.

تبلیغات به صورت اسلاید:

نحوۀ تبلیغ در این بخش به این صورت می باشد که بنر تبلیغاتی شما  در این بخش به صورت اسلاید به نمایش در می آید و مشتریان می توانند از آن دیدن فرمایند البته در صورتی که شما دارای کانال یا گروه مختص با کسب و کار خود هستید می توانید لینک کانال یا گروه خود را برای ما ارسال کنید تا بنر شما به کانال یا گروه مورد نظر لینک گردد.( با کلیک بر روی بنر شما، مشتری به کانال یا گروه نظر شما هدایت می گردد).

تبلیغات به صورت تابلو اعلانات:

این بخش مختص تبلیغات ویژه می باشد و کاربرد آن به این شکل است که بنر تبلیغاتی شما به مراتب بزرگتر از بنرهای موجود در بخش اسلاید به نمایش در می آید و به میزان سفارش شما بنر تبلیغاتی شما در این بخش به نمایش در خواهد آمد(بنر شما می تواند به کانال یا گروهتان لینک گردد).

تبلیغات ستونی در سمت راست وب سایت:

کاربرد این بخش به این شکل می باشد که بنر تبلیغاتی شما به همراه لینک کانال، گروه  شما در سایز کوچکتری نسبت به دو بخش قبلی به نمایش در می آید و مشتریان شما می تواند آن را مشاهده کرده و با کلیک بر روی آن به کانال یا گروه و یا آیدی تلگرامی شما بپیوندند.

تبلیغات در بخش پیوندهای وب سایت:

کاربرد این بخش به این شکل است که، تصویر کوچکی از بنر شما با خلاصه ای از توضیحات کسب و کار و لینک کانال یا گروه تان در این بخش قرار می گیرد بنابراین مشتریان شما توضیحات شما را مشاهده کرده و با کلیک به کانال یا گروه مورد نظر شما می پیوندند.

تبلیغات در بخش محصولات وب سایت:

عملکرد این بخش به این شکل است که تصاویر کلیۀ محصولات شما در این بخش به همراه قیمت هر محصول برای مشتریان شما قابل مشاهده است.

بخش اخبار و رویدادها:

کاربرد این بخش به این صورت است که ما روزانه کسب و کارهای( کارجویان  یا کارجوطلبان) را (به شکل کاملا به روز) در این بخش قرار می دهیم.

بخش ارتباط با ما:

در این بخش شما می توانید پیشنهادات و انتقادها و سوالات خود را از مدیریت وب سایت بپرسید(برای پاسخ به سوال یا درخواست شما ایمیل یا آیدی تلگرامی خود را ثبت نمایید).
توجه:

1-بنرهای ارسالی باید به گونه ای باشد که اطلاعات لازم شامل، آدرس محل کسب و کار(در صورت موجود) و تلفن همراه یا ثابت بر روی بنر نوشته شده باشد، در غیر اینصورت بنر شما در وب سایت قرار نخواهد گرفت بدیهی است که اگر ما  برای شما بنر طراحی کنیم این کار هزینۀ کمی برای شما در برخواهد داشت.

2- از آنجایی که بنرهای تبلیغاتی شما در یک سایز نیست ما به ناچار سایز همه بنرها را در یک سایز یکسان قرار می دهیم.

3- دوستانی که دارای کانال یا گروه برای کسب و کار خودشان هستند می توانند لینک آن را به همراه بنر تبلیغاتی خود برای ما ارسال نمایند تا  بنر آنها لینک شود.

4-لطفا بنر تبلیغاتی خود را به این آیدی تلگرامی(@karaneh_s) یا شمارۀ تلگرامی[09304962612] ارسال نمایید.

5- دوستانی که قادر به ارتباط از طریق تلگرام نمی باشند با شمارۀ[ 9104886148] تماس حاصل نمایند.

با تشکر

مدیریت وب سایت کسب و کار شاهرود

 

جدول هزینۀ تبلیغات در وب سایت پیام رسان و کارانه شاهرود-دامغان-سمنان به تفکیک هر بخش تبلیغاتی

http://www.jobs-shahrood.ir